Opublikowano

ZAPADŁ WYROK – ZNANA “MIŁOŚNICZKA ZWIERZĄT” WINNA ZNĘCANIA SIĘ NAD PSEM!‼️⚖️

🏛👨🏻‍⚖️Sąd Rejonowy w Lubaniu ogłosił wyrok w sprawie Darii P. – znanej z udzielania się na wystawach Związku Kynologicznego w Polsce – oddział Jelenia Góra oraz wszelkich forach internetowych “miłośniczki zwierząt”. Podczas interwencji odebrano sukę rasy kangal, ledwo trzymającą się na nogach, odwonioną i wychudzoną z kojca, który tonął w odchodach i śmieciach (📸https://www.facebook.com/DIOZpl/posts/1840511046270008)

🐶🐾Kangalka Dora przez pół swojego życia była psem kanapowym, lecz gdy okazało się, że posiada problemy ze stawem łokciowym i nie może brać udziału w wystawach kynologicznych, właścicielka postanowiła umieścić psa w wyobcowanym miejscu, w którym miała podzielić losy swojej poprzedniczki (pasterskiego psa berneńskiego, który dokończył swój żywot w tymże kojcu).

🔐🕵️‍♂️Daria P. zarzucała Dolnośląskiemu Inspektoratowi Ochrony Zwierząt kradzież psa – poprzez przecięcie kłódki i zabranie go z tego piekła. Do końca postępowania nie przyznawała się do winy. Po interwencji wylała się na nas fala hejtu ze strony pseudomiłośników zwierząt i fanów ich fanatycznej i stronniczej strony. My do “winy” się przyznajemy – zawsze będziemy przecinać kłódki aby ratować zwierzęta z opresji!

🔴Sąd skazał młodą oprawczynię na karę grzywny oraz zasądził wobec niej wszelkie koszty związane z postępowaniem. Kara finansowa nie zadowala nas. Od wyroku będziemy składać apelację i domagać się orzeczenia wobec Darii P. zakazu posiadania wszelkich zwierząt.

💡Jak widać, często jest tak, że oprawcami są ludzie wydawać by się mogło prozwierzęcy i aktywni w środowisku. Młoda matka okazała się wilkiem w owczej skórze.