Opublikowano

BARDZO PILNE! WAŻĄ SIĘ LOSY KACPERKA! GROZI MU UŚPIENIE!

Kundelek Kacper przez 12 lat pilnował posesji swojego pana. Od zawsze na łańcuchu i od zawsze zamieszkujący budę. Bity, poniewierany i źle traktowany od szczeniaka. Sprowokowany ugryzł człowieka… I padł na niego wyrok – uśpienie. Piesek jest maksymalnie przerażony i zdezorientowany, boi się własnego cienia.
Widać po nim, że jest bardzo przyjazny, nie jest agresywny. Jedyne co go paraliżuje to strach. Strach przed podniesionym głosem, podniesioną ręką, gwałtownymi ruchami. Będąc spuszacznym z łańcucha na noc, nie dusił kur ani nie zagryzał kotów. Zwijał się w kłębek na starej kurtce która leżała pod drzwiami i przesypiał tak do rana, aby o świcie znów wrócić na łańcuch.
Kacperek jest nieśmiały ale jednocześnie bardzo spragniony człowieka. Chciałby, ale się boi. Podchodzi i delikatnie merda ogonkiem. To zadziwiające biorąc pod uwagę co musiał znosić przez kilkanaście lat podwórkowej egzystencji. Dajmy mu szansę. Nie skreślajmy go za to co zrobił. Udowodnijmy mu, że nie wszyscy ludzie są źli. Niech zazna prawdziwej miłości i dobroci na koniec swojego psiego życia. Uratujmy go!

Kontakt do osoby, która stara się uratować Kacperka przed śmiercią: 785 952 668

Prosimy o liczne udostępnienia oraz przede wszystkim dom dla niego!