Opublikowano

🔝BERNARDYN KRZYŚ – OFIARA LUDZKIEJ ZAWIŚCI🔝

➡️Pod opiekę Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt trafił bernardyn Krzyś. Wcześniej Krzysiu mieszkał przy budzie, w środku miasta. Opiekowało się nim starsze małżeństwo. Jednak z powodu gabarytów psa a także swoich problemów zdrowotnych nie byli w stanie zapewnić mu odpowiedniej opieki. Do tego Krzyś znajdował się w niebezpieczeństwie, przechodnie rzucali w niego kamieniami a w czasie zimowym zdarzało się również, że rzucano w niego petardami…🤬😡 Krzyś był ewidentnie w niebezpieczeństwie. Właściciele również, ponieważ pies stanowił powód ogromnego konfliktu między nimi a sąsiadami. Doszło nawet do pobicia opiekuna Krzysia. Ze względu na całokształt sytuacji nasi inspektorzy postanowili razem z właścicielami, że najlepiej będzie dla Krzysia jak go zabierzemy i poszukamy mu nowego, dobrego domu.

➡️Krzyś zamieszkał w jednym z naszych domów tymczasowych. Zanim ogłosimy chłopaka do adopcji, musimy wykonać podstawową diagnostykę, wykastrować go, a także przydałaby mu się kąpiel. Czy ktoś z Państwa zna zakład groomerski w okolicy Jeleniej Góry, który podjąłby się kąpieli takiego olbrzyma? 🐕🛀Na kąpiel na ogrodzie jest za zimno, a pod prysznic w domu tymczasowym Krzyś się nie zmieści 😉
Dla Krzysia potrzebujemy także zapasu karmy, ponieważ jest ogromny a nasze zapasy malutkie.

🆘Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów niezbędnych zabiegów:
💰mBank S.A. 49 1140 2004 0000 3802 7654 3761
Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
ul. Przechodnia 4A
58-560 Jelenia Góra
w tytule: bernardyn Krzyś

paypal: sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl

Gdyby ktoś z Państwa zechciał podarować Krzysiowi jedzenie, prosimy o kontakt pod numerem tel. 793201270,ewentualnie adres do domu tymczasowego podamy w wiadomości prywatnej.

___________________________________________________
Cały czas trwa zbiórka na pokrycie długów i umożliwienie nam dalszej działalności. Jeżeli uważasz, że to co robimy ma sens, wesprzyj naszą zbiórkę:

💻Zbiórka internetowa: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratunekdladioz

🖥Paypal: sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl
📱 SMS: 72365 o treści S13669 (2,46 zł)