Opublikowano:

ZOOFIL ZNĘCAŁ SIĘ SEKSUALNIE NAD ZWIERZĘTAMI – JEGO OFIARĄ PADŁA RÓWNIEŻ 1,5 ROCZNA OWCZARKA NIEMIECKA‼️?? ~oglądaj z dźwiękiem~

NARATÓW (pow. górowski)

Nasi Inspektorzy odebrali przed chwilą młodą owczarkę, która padła ofiarą dewianta seksualnego. 29-letni mężczyzna wieczorami wykorzystywał psa seksualnie, jak również dopuszczał się takich zachowań na zwierzętach gospodarskich.

Młoda suczka utrzymywana była w komórce o powierzchni JEDNEGO METRA kwadratowego. Nie miała dostępu do pokarmu, ani wody. Załatwiała się w miejscu swojego spania. Teraz będzie szukała nowego domu.

Oprawcy grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

ZOOFIL ZNĘCAŁ SIĘ SEKSUALNIE NAD ZWIERZĘTAMI – JEGO OFIARĄ PADŁA RÓWNIEŻ 1,5 ROCZNA OWCZARKA NIEMIECKA‼️??~oglądaj z dźwiękiem~NARATÓW (pow. górowski) Nasi Inspektorzy odebrali przed chwilą młodą owczarkę, która padła ofiarą dewianta seksualnego. 29-letni mężczyzna wieczorami wykorzystywał psa seksualnie, jak również dopuszczał się takich zachowań na zwierzętach gospodarskich. Młoda suczka utrzymywana była w komórce o powierzchni JEDNEGO METRA kwadratowego. Nie miała dostępu do pokarmu, ani wody. Załatwiała się w miejscu swojego spania. Teraz będzie szukała nowego domu. Oprawcy grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Opublikowany przez Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt Sobota, 14 lipca 2018